Podnikatelům pomohou půjčky bez registru a poplatků

Začít pracovat „na vlastní triko“ má řadu výhod. Obvykle si vyděláte víc, než kdybyste byli v klasickém zaměstnání, máte flexibilní pracovní dobu, děláte jen na těch zakázkách, na kterých opravdu pracovat chcete, a neštve vás žádný šéf. Má to ale i své nevýhody. Rozjet vlastní byznys totiž často není nic snadného, natož levného. Začínajícím podnikatelům navíc nechtějí půjčovat ani banky, nemohou totiž doložit svůj příjem, nebo mají záznam v registru dlužníků. Jste na tom stejně? To nevadí, máme pro vás totiž šikovné řešení. Požádejte si o poskytnutí půjčky bez registru a poplatků.

Charakteristika půjčky bez registru a poplatků

Jedná se o krátkodobou půjčku s dobou splatnosti 7 až 45 dnů. Pokud budete potřebovat, není problém si ji nechat prodloužit, lze to dokonce dvakrát, vždy o 30 dnů. Výše půjčky je 500 až 10 000 korun a jakmile ji splatíte, můžete si snadno půjčit znovu. Nepotřebujete ručitele ani potvrzení o svém příjmu. Nemusíte chodit na žádnou osobní schůzku a složitě někomu vysvětlovat, na co půjčené peníze potřebujete. Tato služba není vyhrazena pouze pro podnikatele, je to i půjčka pro nezaměstnané, studenty, seniory, ženy na mateřské dovolené i lidi, kterým se nedostávají peníze před výplatou.

Jak si požádat o poskytnutí půjčky bez registru a poplatků

  • na webu poskytovatele vyplněním připraveného formuláře
  • odesláním speciální SMS
  • pokud vše dopadne, jak má, může být půjčka ihned vaše

Pomůže i dlouhodobá půjčka

Jestliže si potřebujete půjčit víc peněz na delší čas, bude pro vás vhodnější podat žádost o půjčku dlouhodobou. Připravte se ale na to, že s tímto finančním závazkem budete muset počítat ještě dlouho.