Půjčka ihned

Život pro nás vlastně každý den připravuje plno nástrah. Pokud máte finanční rezervu, nemusíte se zase tolik bát. Jestliže ale nemáte peníze naspořeny, obavy jsou na místě. Jestliže se rozbije například kotel, který vám obstarává teplou vodu, lednice či jiný spotřebič, budete muset rychle koupit nový. V případě, že finanční rezerva chybí, nabízí se jediná možnost, jak situaci řešit.

Je to nebankovní půjčka ihned

Rychlou finanční pomoc ve výši až 10 000 korun každému nabízí půjčka ihned. Patří ke nebankovním půjčkám, pro které jsou typické velmi mírné podmínky. Půjčka ihned má vlastně jen 3 podmínky:

  1. žadatel o půjčku musí být starší než 21 roků a nesmí mu být více než 85 let
  2. žadatel musí být občanem České republiky
  3. žadatel nesmí mít jinou půjčku u nebankovní společnosti, kterou dosud nezaplatil

Půjčka ihned a postup vyřízení žádosti

Jestliže podmínky splňujete, nic vám nebrání v tom si půjčku vzít. Její vyřízení je bleskově rychlé, protože se vše odehrává přímo na internetových stránkách nebankovní společnosti. Nejdříve si každý žadatel sám zvolí, kolik peněz si potřebuje půjčit. Minimálně je to 500 korun. Dále si také volí termín splatnosti. Doba splatnosti je u půjčky ihned v rozmezí 7 až 45 dní. Podle výše úvěru a doby splatnosti se počítá poplatek. Je ale poměrně nízký, takže se ho nebojte. Určitě je tento systém výhodnější než úroky u kreditní karty.

Vyplácí se dobře počítat

Vzhledem ke kratší době splatnosti je dobré, pokud si vše dobře propočítáte. Půjčka ihned se musí zaplatit celá najednou a je třeba k ní připočíst ještě poplatek. Když byste měli s termínem splátky problém, požádejte si o prodloužení.