Půjčka nebankovní

Když rychle potřebujete sehnat několik tisíc korun, asi hned nepoběžíte do banky pro klasickou půjčku. Byl by to zbytečně velký závazek. V bance si ale můžete požádat o poskytnutí kreditní karty. Nabízí se ještě možnost v mnohém výhodnější, kterou je půjčka nebankovní. Jaké má hlavní výhody a proč zvolit jako rychlý zdroj několik tisíc právě ji?

Půjčka nebankovní a srovnání s kreditní kartou

U kreditní karty je největší problém v tom, že na její poskytnutí můžete čekat třeba i několik dní. Dalším negativnem karty je, že k jejímu získání bude banka kontrolovat váš příjem. Pokud usoudí, že je příliš nízký, na kartu nebudete mít nárok. Problém je také v úrocích. Jestliže peníze nesplatíte v bezúročném období, banka si bude za každý den účtovat poměrně vysoké úroky, které dosahují až 20 %. Půjčka nebankovní se vyřizuje online a zabere vám to jen několik minut vašeho času.

Půjčka nebankovní a další výhody

  • za poskytnutí půjčky se platí jen nízký poplatek
  • její vyřízení je otázkou minut
  • nebankovní společnost půjčky vyřizuje také o víkendech
  • podmínkou získání půjčky není vysoký příjem
  • pro získání půjčky nemusíte mít ručitele
  • půjčit si mohou osoby starší 21 let

Kolik půjčka nebankovní nabízí?

Půjčka nebankovní je úvěr v hodnotě 500 až 10 000 korun. Částku si každý žadatel volí sám. Volitelná je i doba splatnosti. Nejdelší standardní doba splatnosti je 45 dní. Pokud budete potřebovat, můžete si termín posunout o dalších 60 dnů. Při prodloužení je třeba podat žádost. Jde to online přes stránky společnosti. Druhou možností je podání žádosti o prodloužení přes SMS zprávu. Za tuto službu zaplatíte poplatek.