Půjčka online do 10 min

Půjčka online do 10 min patří do skupiny nebankovních půjček, které si v České republice získávají stále větší popularitu. Jedná se totiž o úvěr, který je nonstop dostupný téměř pro každého. Už jste o této půjčce uvažovali, ale nevíte, jak si ji vyřídit? Máme pro vás podrobný návod, se kterým zvládnete o půjčku požádat během několika minut.

Půjčka online do 10 min se vyřizuje na stránkách poskytovatele

Půjčka online do 10 min bude vaše, když se podíváte na stránky nebankovní společnosti a zde si nejdříve „pohrajete“ s kalkulátorem. Na něm si totiž musí každý žadatel zvolit, kolik peněz si půjčí a také to, kdy peníze vrátí. Půjčka má tyto limity:

  • částka v rozmezí 500 až 10 000 korun
  • doba splatnosti 7 až 45 dní

Kalkulátor každému žadateli také ihned vypočítá poplatek, který musí za poskytnutí půjčky zaplatit. Není třeba obav, poplatek je velmi mírný. Minimálně zaplatíte 50 korun navíc.

Půjčka online do 10 min není vázna na příjem

Dále musíte postoupit k vyplnění online formuláře. U něj se zdržíte asi 5 minut, protože je třeba vyplnit jen několik základních údajů. Pro účel půjčky je důležité vaše jméno, rodné číslo a dále třeba číslo bankovního účtu, na který vám má nebankovní společnost poslat peníze. Pokud účet nemáte, je možné si peníze nechat poslat poštovní poukázkou. Půjčka online do 10 min je hotová, až když k ní nahrajte ještě scan obou stran vašeho občanského průkazu. Je to z toho důvodu, aby si společnost mohla ověřit pravdivost vašich údajů.

Půjčka online do 10 min nabízí peníze do minuty!

Nebankovní společnost pracuje 7 dní v týdnu. Půjčky schvaluje 24 hodin denně. Jakmile je žádost schválena, společnost pošle do 1 minuty peníze.