Půjčka pro nezaměstnané

Aktuální míra nezaměstnanosti se v České republice stále drží okolo 6 %. Velký problém je ten, že na velký počet nezaměstnaných připadá málo pracovních míst a problém je i ten, že se stále ve velké míře propouští a v některých regionech je velmi těžké sehnat novou práci. Podpora v nezaměstnanosti je mnohdy velmi nízká, takže lidé bez práce mají problém vyjít s penězi. Tíží taková situace i vás a potřebujete několik tisíc korun, které by vám pomohli lépe žít?

Půjčka pro nezaměstnané se nabízí!

Jestliže nedokážete s penězi z podpory vyjít, můžete využít nebankovní půjčku, která byla právě pro nezaměstnané stvořena. Má několik výhod. K největším patří fakt, že se vyřizuje online. Je třeba se připojit na stránky nebankovní společnosti, kde se nachází online žádost a také kalkulátor. Nejdříve použijte kalkulátor a zvolte si na něm:

  1. částku, kterou chcete půjčit
  2. dobu splatnosti

Půjčka pro nezaměstnané okamžitě nabízí až 10 000 korun, minimální výše půjčky je 500 korun. Termín splatnosti lze nastavit na 7 až 45 dnů. Záleží na vašich možnostech. Uvědomte si, že se půjčka musí vrátit celá najednou. Je lepší si volit delší splatnost, abyste měli více času na sehnání peněz.

Půjčka pro nezaměstnané nabízí prodloužení splatnosti

Jestliže byste i přesto měli problém peníze sehnat, nevěšte hlavu. U nebankovní společnosti si můžete termín splatnosti lehce posunout. Je to možné udělat dvakrát za sebou. Musíte podat oficiální žádost, uděláte to pomocí online formuláře či přes SMS zprávu. Termín si takto můžete posunout o dalších 60 dní. Za prodloužení se platí jen mírný poplatek.

Jaké hlavní výhody půjčka pro nezaměstnané má?