Půjčky bez registru a poplatků

I vám se může lehce stát, že vám nevyjde měsíční rozpočet a několik dní před výplatou se dostanete do finančních problémů. Tato nepříjemná situace má poměrně snadné řešení v podobě nebankovní půjčky bez registru a poplatků. Jak tento finanční produkt funguje a proč je výhodnější než kreditní karta?

Hlavní smysl půjčky bez registru a poplatků

Půjčky bez registru a poplatků patří do skupiny nebankovních půjček, které jsou v České republice dostupné už 11 let. Jejich prvotní význam byl ten, že mají lidem pomoci ze svízelné finanční situace. Stejně fungují i dnes. Realita je i taková, že si lidé půjčují na věci, které potřebují rychle koupit. Půjčky bez registru a poplatků totiž není třeba se bát, protože má férové podmínky. Nebankovní společnost půjčuje i lidem, kteří:

  • nemají stálý příjem
  • jsou bez práce
  • žijí z důchodu

Jaké jsou hlavní výhody půjčky bez registru a poplatků

Pro získání půjčky bez registru a poplatků není třeba dokazovat příjem. To je například nutné u žádosti o kreditní kartu. Jestliže máte nízké příjmy, banka vám kartu nevydá. Pro vydání kreditní karty je důležité i to, že vaše jméno nesmí být v registru dlužníků a často je překážkou i záznam v rejstříku trestů. Nebankovní společnosti, která poskytuje půjčky bez registru a poplatků, ani jedna z těchto skutečností nevadí. Výhodou také je, že půjčky poskytuje 24 hodin denně. Pracuje také v sobotu a v neděli. U banky je nutné se řídit otevírací dobou.

Variabilní nastavení

Každý žadatel si sám může nastavit sumu a dobu splatnosti. Půjčka nabízí 500 až 10 000 korun s dobou splatnosti na 7 až 45 dní.