Půjčky ihned

Nějaký typ půjčky má v České republice asi třetina lidí a počet neustále roste. Lidé si hodně půjčují na bydlení, na nákup nového auta a také na nákup dovolené či spotřebičů. Mezi finančními produkty, jako je klasická půjčka v bance, kreditní karta, kontokorent a nebankovní půjčka ihned, existují velké rozdíly, které byste měli znát. Pokud se v nich budete orientovat, ulehčí vám to rozhodování, který z produktů si vybrat.

Půjčky ihned už nejsou strašák!

Možná si říkáte, že půjčky ihned mezi seriózní finanční produkty nepatří. Opak je v tomto případě pravdou. Půjčky ihned sice mají trochu pošramocenou minulost, protože před několika lety působily v České republice podvodné společnosti, které jen z žadatelů vylákaly peníze předem (jako poplatek) a poté už jim slíbený úvěr neposkytly. Ty ale dávno zkrachovaly a na trhu zůstaly jen společnosti, které nabízí lidem nebankovní půjčky ihned za férových podmínek.

U půjčky ihned nemusíte mít vysoký příjem!

Výhodou těchto půjček je, že k jejich získání není třeba dokládat příjem. Doložení příjmu je podmínkou u kreditní karty, půjčky v bance i u kontokorentu. Další výhodou je, že půjčky ihned jsou dostupné pro osoby, které mají záznam v registru dlužníků i pro ty, kdo nemají čistý trestník rejstřík. Další obrovskou výhodou půjčky ihned je rychlost vyřízení, to není prodlužováno papírováním. Celou žádost o půjčku vyřídíte přes internetové stránky nebankovní společnosti asi za 10 minut.

Sami si volíte, jak bude vaše půjčka vypadat!

U nebankovní půjčky si každý žadatel sám volí sumu, kterou si půjčí a také dobu splatnosti:

  • maximální suma je 10 000 korun
  • standardní doba splatnosti je 7 až 45 dní