Půjčky pro problémové klienty

Do seznamu jmen tzv. problémových klientů se poměrně rychle může dostat také vaše jméno. Stačí k tomu velmi málo. Problémovým klientem se stanete například ve chvíli, kdy budete mít zpoždění se splacením nějakého úvěru. Pokud dlužíte u banky, ta uveřejní vaše jméno v registru dlužníků a bude sdílet s ostatními. Registr sdílí třeba i telefonní operátoři. Pokud zde vaše jméno je, ztrácíte tím šanci, že vám v bance poskytnou půjčku. Nabízí se jen jedno výhodné řešení, jak si půjčit peníze.

Nabízí ho půjčky pro problémové klienty

Půjčky pro problémové klienty poskytujte nebankovní společnost, která je speciálně připravila pro osoby, před kterými v bance zavírají dveře. Je třeba si uvědomit, že do skupiny „problémoví klienti“ patří i další osoby. Banky například nerady půjčují:

  • osobám se záznamem v rejstříku trestů
  • lidem bez práce
  • matkám na mateřské
  • seniorům

Hlavní znaky seriózní půjčky pro problémové klienty

Možná jste se i vy od nebankovní půjčky pro problémové klienty dosud odvraceli, protože jste se báli, že nebankovní společnost nejedná fér. Váš strach byl oprávněný, protože v minulosti v České republice skutečně působily společnosti, které z žadatelů vylákaly dopředu poplatek za poskytnutí půjčky, ale peníze z půjčky žadatelé už nikdy neviděli. Takové věci se dnes již nedějí. Na finančním trhu zůstaly jen nebankovní společnosti, které se k žadatelům o půjčku chovají seriózně. Důkazem kvality společnosti je například její dlouhá tradice a tisíce spokojených klientů.

Půjčky pro problémové klienty jsou výhodné pro každého!

Zatímco v bance si mohou zvedat úroky půjčky podle rizikovosti, nebankovní společnost to nedělá. Za poskytnutí půjčky platí žadatelé vždy stejný poplatek. Jeho výše se počítá z půjčené sumy a doby splatnosti.